אנחנו TRIAD, יוצרי חוויות דיגטליות לעסקים

ביחד נהפוך כל אירוע או פעילות שקיימת בארגון שלכם לפעילות עם חתימה דיגיטאלית שתישאר ותשרת את האירגון לטובת שיווק וקידום האירגון במימד האינטרנטי. כאשר תידעו אותנו על אירוע או פעילות ארגונית שלכם אנחנו נציע דרכים למקסם את האירוע לטובת קידום הארגון וזאת באמצעות הכליים הטכנולוגים שמתאימים לאופי וסוג הארגון שלכם. עם נסיון עשיר בהפקות מכול הסוגים אנחנו יוודעים להתאים ולבצע את הפעילות כך שתתאים ותביא למירב התועלת לארגונכם.

אין פעילות באירגון שלכם שלא יכולה לשרת את האינטרסים של האירגון ויכולה לתרום לקידום הארגון בהתאם לצרכיו ולכן חשוב לעשות שימוש נכון ומושכל באמצעים טכנולוגים כדאי שאירועים אלו לא יאבדו מערכם ויעלמו בתוך הפעילות השגרתית והיום יומית של ארגונכם.

לפי קיום אירוע/פעילות בארגונכם אנחנו נתאם ציפיות ונתאים את הפעילות האינטרנטנית שתבקסם את יעדכם וכך אנחנו ביחד איתכם נבטיח שהאירוע/פעילות בארגונכם תוציא את המיטב לטובתכם.

חוסר תיעוד וחוסר פעילות הקפית לאירוע של הארגון תגרום להשקעה שהשקעתם בפעילות יחודית של הארגון להעילם ולהימחק מעל פני היקום.

חשוב לנו לאפשר גם לעסקים ואגונים קטנים ובנוניים את הכלים שיש כיום לחברות הגדולות ולאפשר לכול העסקים לשפר וליעל את מערך יצירת המדיה ותוצרי הארגון לטובת שימוש עתידי ומושכל שיוביל לשיפור ביצועי הארגון ועמידה ביחדי האגון/חברה.

לדוגמא – הכרזה על יעדי הארגון לשנה הבאה יכול בקלות להפוך לפעילות שיש לה ערך גבוהה מאוד לאגון, גם לעובדיו וגם ללקחותיו.
הרמת כוסית לפני החגים יכולה ליצור הד במדיות בחברתיות ולא צריכה להישאר רק ב״משרד״ ובאמצעותנו נוכל לפרוץ את הגבולות של המשרד ונוכל למקסם את האירוע הכביכול הפשוט הזה לאירוע העל משמעות ללקוחות ולעובדים.

סיכום שנת פעילות לאו דווקא צריכה להישאר בתוך החדר של ישיבת ההנהלה אלא יכולה באמצעותנו להגיע ללקוחות ולהפוך לאירוע בעל משמעות ונצחיות.
הכרזה על מוצר חדש (ייצור או ייבוא) באמצעותנו יהופוך לאירוע כמו של החברות הגדולות בעולם שיש לו הד ועם התיעוד של האירוע הזה נוכל לקדם את המוצר ולמקסם את אירוע ההכרזה לטובת קידום, שיווק ופרסום המוצר החדש והחברה בכללה.

נגן וידאו

בואו נתחיל לקדם את החזון העסקי שלכם ביחד

אימייל : amirsivan@gmail.com
מקבלים הודעות בכל שעות היום. שיחות בימים ראשון עד חמישי בין השעות 09:00-19:00